Moterims

Kviečiame moteris išbandyti Kendo – senosios Japonijos kovos meną. Mokslas ieško įrodymų, kad pagal fizinį pasirengimo lygį moterys visuose testuose nusileidžia vyrams, tačiau Kendo praktika rodo, kad moterys greičiau reaguoja į pasikeitusias aplinkybes per pirmąsias dvyliką sekundžių, sekančios sekundės jau priklauso vyrams.
Patikimi šarvai apsaugos Jūsų kūną nuo galimų traumų, bambukinis kardas rankose įrodys Jūsų ketinimus laimėti bet kurią kovą.

Kodėl kendo?

“Kendo – gyvenimo psichologija. Tai puikus būdas lavinti ne tik kūną, bet ir protą. Kendo puikiai nuima stresą ir suteikia energijos. Pradėjus užsiiminėti kendo, natūraliai susipažįsti ir su kovos istorija, jos ištakomis. Kiekvienas savaip gyvenime pasiekia kūno ir minčių harmoniją, ir Kendo yra vienas iš būdų tokiai būsenai pasiekti.Tačiau, neužtenka tik pažiūrėti, reikia pabandyti, pajausti ir tada spręsti!” Daiva, vadovė.

“Kendo – mano grįžimas prie primirštų praeities svajonių, galimybė patikrinti save, savo galimybes. Man tai ne tik kūno, bet ir dvasios lavinimas, bandymas giliau pažinti senąją Japonijos civilizaciją. Tai nuostabus poilsis, neleidžiantis atpalaiduoti jutimų, bet švarinantis mintį… Kendo – lyg grakštus šokis, slepiantis jėgą.” Daiva, dėstytoja.

“Kendo – tai iššūkis. Apnuoginantis labiausiai užslėptas ir pažeidžiamas vietas. Tai – kelias. Saves pažinimo , suvokimo ir tobulinimo kelias. Tai – savo ribų išplėtimas. Tai savo patirties apnulinimas, kad galėčiau pasisemti naujos.” Sandrija, vadovė.